Pláže - Bratuš

 

Pláž je nádherná, oblázková s postupným vstupem do moře, jsou zde k dispozici sprchy, a pokud máte psího miláčka, na pláž ho můžete vzít s sebou. Na pláži je  k dispozici půjčovna lehátek, slunečníků, šlapadel a menších člunů. Další možností je zapůjčení lodi ve městě Makarska.. U pláže je malé kotviště pro lodě. Celé pobřeží lemují borovicové háje, ve kterých můžete najít spoustu stinných míst k poklidnému odpočinku.

Pro šnorchlování jsou ideální skalnaté pláže v okrajových částech letoviska.

Procházku podél pobřeží můžete spojit s návštěvou krásných pláží v sousedních letoviscích. Jižně,směrem k městu Makarska ,dojdete na oblázkovou pláž v letovisku Krvavica. Pokud se vydáte severně, směrem na Bašku Vodu, dojdete do sousední Promajny s krásnou dlouhou,taktéž oblázkovou pláží, na níž vás čekají stánky s občerstvením, dětské hřiště i nafukovací vodní atrakce. Obě sousední letoviska jsou vzdálena necelých 800 metrů od Bratuše.

Jižně od letoviska Bratuš směrem k městu Makarska se nachází nudistická FKK pláž Nugal. Z Bratuše se k pláži dostanete pěšky po pobřeží – je vzdálená asi  2 km.

Pláže - Krvavica

 

 

Aktuální informace

Vážení klienti,
upozorňujeme, že Vaše rezervace bez uhrazení zálohové platby nejsou závazné a můžeme je zrušit. Ve vlastním zájmu Vás prosíme uhradit v řádném termínu uvedeném ve smlouvě.